Diyabet Nedir?
Diyabet

Diyabet Nedir?

Diyabete sebep olan faktörler, türleri, tedavi süreçleri ve daha birçok bilgi için içeriğimize göz atabilirsiniz.
Çocuklarda Diyabet (Şeker Hastalığı)
Diyabet

Çocuklarda Diyabet (Şeker Hastalığı)

Çocuklarda Diyabet (Şeker Hastalığı) ile ilgili merak ettiğiniz detaylar için yazımızı inceleyebilirsiniz.
Hipoglisemi Belirtileri
Diyabet

Hipoglisemi Belirtileri

Hipoglisemi, düşük kan şekeri ya da kandaki glikoz miktarının yetersizliği şeklinde tanımlanır. Beslenme ve ilaç kullanımı konusunda dikkat ve düzenli olarak kanda şeker ölçümü gerektirir.
Gizli Şeker Hastalığı ( Pre diyabet ) Belirtileri
Diyabet

Gizli Şeker Hastalığı ( Pre diyabet ) Belirtileri

Gizli şeker belirtileri nelerdir, sorusu günümüzde hemen herkes tarafından merak ediliyor. Gizli şeker nedir ve belirtileri nelerdir sorusuna yanıt bulmak için önce diyabet hakkında temel verilere bakmak gerekir.
Reaktif Hipoglisemi
Diyabet

Reaktif Hipoglisemi

Reaktif Hipoglisemi için diyabetin ilk adımı tanımı da yapılır. Çünkü kontrol altına alınmadığında diyabete dönüşür. Şimdi, diyabet tiplerinden biri olarak bilinen postprandial hipoglisemi nedenleri, tedavi süreci gibi konu başlıklarına bakalım.
Müşteri Hizmetleri : 0850 577 75 04

Diyabetle ilgili en son haberler, yeni teknolojiler ve içerikler için hemen kaydolun!

FreeStyle, Libre ve ilgili markalar, çeşitli ülkelerde Abbott Diabetes Care, Inc.'ın ticari markalarıdır.

Bu websitesindeki tüm materyaller ve görseller sadece açıklayıcı ve eğitim amaçlıdır. Bu site tıbbi teşhis veya tedavi amacıyla veya profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almak için kullanılmamalıdır. Bu site çoğaltılmamalı, dağıtılmamalı veya alıntı yapılmamalıdır.

Aksi belirtilmedikçe, bu sitede görülen tüm ürün ve hizmet adları Abbott, Kifidis, bağlı kuruluşları veya iştiraklerine ait ya da onlarca lisanslanmış ticari markalardır. Kifidis sitede yer alan tüm logo ve markaların kullanım hakkını Abbott’tan almıştır.

Kifidis Ortopedi Sanayi ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi Valikonağı Caddesi Akkavak Sokak No:7 Nişantaşı Şişli / İstanbul