Şeker Hastalığı Belirtileri
Diyabetli Yaşam

Şeker Hastalığı Belirtileri

Şeker hastalığı ( diyabet ) belirtileri nelerdir, hekim gözetiminde izlenmesi gereken süreç ve kendiniz gözlemleyebilmeniz için ipuçlarını yazımızda bulabilirsiniz.
İnsülin Direnci Kaç Olmalı?
Diyabetli Yaşam

İnsülin Direnci Kaç Olmalı?

İnsülin direnci seviyesi, diyabetli kişiler için çok önemlidir. Bu veriye göre yani insülin direncine göre tanı konur. Peki, insülin direnci nedir ve kaç olmalıdır?
Diyabetliler Yaz Aylarında Nelere Dikkat Etmeli?
Diyabetli Yaşam

Diyabetliler Yaz Aylarında Nelere Dikkat Etmeli?

Yaz aylarında diyabet yönetiminizi kolaylaştıracak birkaç ipucuya yazımızdan ulaşabilirsiniz. Sürekli şeker takibi ve yaşam tarzının düzenlenmesiyle diyabetli yaşamınızın kalitesini artırabilirsiniz!
Müşteri Hizmetleri : 0850 577 75 04

Diyabetle ilgili en son haberler, yeni teknolojiler ve içerikler için hemen kaydolun!

FreeStyle, Libre ve ilgili markalar, çeşitli ülkelerde Abbott Diabetes Care, Inc.'ın ticari markalarıdır.

Bu websitesindeki tüm materyaller ve görseller sadece açıklayıcı ve eğitim amaçlıdır. Bu site tıbbi teşhis veya tedavi amacıyla veya profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almak için kullanılmamalıdır. Bu site çoğaltılmamalı, dağıtılmamalı veya alıntı yapılmamalıdır.

Aksi belirtilmedikçe, bu sitede görülen tüm ürün ve hizmet adları Abbott, Kifidis, bağlı kuruluşları veya iştiraklerine ait ya da onlarca lisanslanmış ticari markalardır. Kifidis sitede yer alan tüm logo ve markaların kullanım hakkını Abbott’tan almıştır.

Kifidis Ortopedi Sanayi ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi Valikonağı Caddesi Akkavak Sokak No:7 Nişantaşı Şişli / İstanbul