Şeker Ölçüm Cihazları ve FreeStyle Libre
FreeStyle Libre

Şeker Ölçüm Cihazları ve FreeStyle Libre

Şeker ölçüm cihazları, diyabet tanısı ve tedavisinde büyük önem taşır. Şeker ölçüm aletleri, farklı çalışma prensiplerine sahip olmakla birlikte temelde, diyabetin izlenmesini amaçlarlar.
Şeker Ölçüm Cihazları
FreeStyle Libre

Şeker Ölçüm Cihazları

Evde şeker ölçümü yapabilmek için kan şekeri ölçüm cihazları yaygın olarak kullanılıyor. Peki, evde şeker takibinin faydası nedir ve parmak delmeden şeker ölçümü yapılabilir mi? Bu soruların yanıtlarına bakalım...
Müşteri Hizmetleri : 0850 577 75 04

Diyabetle ilgili en son haberler, yeni teknolojiler ve içerikler için hemen kaydolun!

FreeStyle, Libre ve ilgili markalar, çeşitli ülkelerde Abbott Diabetes Care, Inc.'ın ticari markalarıdır.

Bu websitesindeki tüm materyaller ve görseller sadece açıklayıcı ve eğitim amaçlıdır. Bu site tıbbi teşhis veya tedavi amacıyla veya profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almak için kullanılmamalıdır. Bu site çoğaltılmamalı, dağıtılmamalı veya alıntı yapılmamalıdır.

Aksi belirtilmedikçe, bu sitede görülen tüm ürün ve hizmet adları Abbott, Kifidis, bağlı kuruluşları veya iştiraklerine ait ya da onlarca lisanslanmış ticari markalardır. Kifidis sitede yer alan tüm logo ve markaların kullanım hakkını Abbott’tan almıştır.

Kifidis Ortopedi Sanayi ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi Valikonağı Caddesi Akkavak Sokak No:7 Nişantaşı Şişli / İstanbul