Sürekli Şeker Ölçümü
Şeker Ölçümü

Sürekli Şeker Ölçümü

Sürekli şeker ölçümü ile diyabet kontrolü ve tedavisinde önemli bir aşama kaydedilebilir. Elde edilen şeker sonuçlarına göre uygulanacak tedavi planı, kişinin yaşam kalitesine olumlu etki etmeyi amaçlar.
Şeker Ölçüm Yöntemleri
Şeker Ölçümü

Şeker Ölçüm Yöntemleri

Kendi kendine glikoz takibi, diyabetli kişi için çok değerli veriler sunar. Şekeri ölçüm cihazları ile evde şeker tabibi yapan kişiler, anlık şeker seviyelerini evde izleme fırsatı elde ederler.
Şeker Ölçüm Cihazları
Şeker Ölçümü

Şeker Ölçüm Cihazları

Evde şeker takibinin faydası nedir ve parmak delmeden şeker ölçümü yapılabilir mi? Bu soruların yanıtlarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri : 0850 577 75 04

Diyabetle ilgili en son haberler, yeni teknolojiler ve içerikler için hemen kaydolun!

FreeStyle, Libre ve ilgili markalar, çeşitli ülkelerde Abbott Diabetes Care, Inc.'ın ticari markalarıdır.

Bu websitesindeki tüm materyaller ve görseller sadece açıklayıcı ve eğitim amaçlıdır. Bu site tıbbi teşhis veya tedavi amacıyla veya profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almak için kullanılmamalıdır. Bu site çoğaltılmamalı, dağıtılmamalı veya alıntı yapılmamalıdır.

Aksi belirtilmedikçe, bu sitede görülen tüm ürün ve hizmet adları Abbott, Kifidis, bağlı kuruluşları veya iştiraklerine ait ya da onlarca lisanslanmış ticari markalardır. Kifidis sitede yer alan tüm logo ve markaların kullanım hakkını Abbott’tan almıştır.

Kifidis Ortopedi Sanayi ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi Valikonağı Caddesi Akkavak Sokak No:7 Nişantaşı Şişli / İstanbul