LibreLink - Mobil Uygulaması

FreeStyle LibreLink
Mobil Uygulaması

Şeker ölçümü için hayata ara vermeye gerek yok.
Telefonunla hızlı bir ölçüm ile şeker takibi artık çok kolay!

Artık şekerini rutin parmak delme işlemi olmadan mobil telefonun ve FreeStyle LibreLink mobil uygulaman ile kolayca ve sürekli ölçebilirsin. FreeStyle LibreLink mobil uygulamasını Hemen Ücretsiz İndir!Mobil Uygulama
Her an her yerde şeker ölçümü

FreeStyle LibreLink, FreeStyle Libre sensörleriyle birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış bir mobil uygulamadır. Android ve iPhone telefonlarına FreeStyle LibreLink mobil uygulamasını ücretsiz indirebilirsin. FreeStyle LibreLink, Android OS 5 ve üzeri NFC destekli telefonlar ya da iPhone 7 ve üzeri veya iOS 11 ve üzerindeki telefonlar ile uyumludur.


Dilersen okuyucunla, dilersen cep telefonunla!

Okuyucun veya mobil uygulaman ile ya da her ikisiyle birlikte şeker takibine devam edebilirsin. Seçim senin!


Bir Saniyelik Ölçümle Görebilecekleriniz

Anlık şeker verisi, şeker seyir yönünü gösteren trend oku, son 8 saatlik şeker geçmişi ve not ekleme alanı ile diyabette bir sıfır öndesin! Ayrıca detaylı şeker raporlarına kolayca ulaşarak sağlık uzmanınla etkin tedavi sürecine geçersin.
FreeStyle LibreLink’i daha yakından tanımak, mobil uygulamayı indirmek ve kullanım detayları için “Keşfet” başlığımızın altındaki eğitim videolarımıza, broşürlerimize ve faydalı bilgiler içeriklerimize de göz atabilirsiniz.

FreeStyle Libre İlk Glukoz Okumanızın Alınması
FreeStyle Libre Link
Mobil Uygulamasını
Kullanmaya Başlayın!

FREESTYLE LIBRELINK RAPORLARI

Günlük Seyirler

GÜNLÜK SEYİRLER

Günün hangi saatlerinde hedef glikoz aralığında olduğunu ve glikoz düzeylerinin değişkenlik durumunu gösterir. Glikoz hedef aralığınla kıyaslamalı glikoz trendini içerir ve bu trendi 7, 14, 30 ve 90 güne ait raporlar olarak görebilirsin ya da paylaşabilirsin.

HEDEFTE GEÇİRİLEN ZAMAN

HEDEFTE GEÇİRİLEN ZAMAN

Glikoz değerlerinin ne kadar süre boyunca hedef aralığın altında, hedefte veya üstünde olduğunu yüzdesel olarak gösterir. Bu verileri son 7, 14, 30 ve 90 güne ait raporlar olarak görebilirsin ya da paylaşabilirsin.

DÜŞÜK GLİKOZ OLAYLARI

DÜŞÜK GLİKOZ OLAYLARI

Bu grafik 24 saatlik bir günü, 4 zaman dilimine böler ve her zaman diliminde gerçekleşen hipoglisemik olaylarının sayısını gösterir. Hipoglisemik olayların toplam sayısını son 7, 14, 30, 90 günlük raporlar olarak da görebilirsin ya da paylaşabilirsin.

Ortalama Glikoz

ORTALAMA GLİKOZ

24 saatlik bir gün, 4 zaman dilimine bölünmüş olarak gösterilir ve her zaman diliminde gerçekleşmiş ortalama glikoz değerlerini gösterir. Ortalama glikoz değerlerini son 7, 14, 30, 90 günlük raporlar olarak da görebilirsin ya da paylaşabilirsin.

Günlük Grafik

GÜNLÜK GRAFİK

Glikoz değerlerinin gün içerisindeki trendini ve ne kadarının hedef glikoz aralığında yer aldığını grafik üzerinde görebilirsin ya da paylaşabilirsin.

TAHMİNİ A1C

TAHMİNİ A1C

Son 90 günlük veri dikkate alınarak A1c değeri tahminlenmektedir

SENSÖR KULLANIMI

SENSÖR KULLANIMI

Bu rapor ekranda belirtilen süre boyunca, sensör kullanımını özetler. 14 günlük kullanım süresince kaydedilen glikoz verilerinin yüzdesini ve gün başıma kaç kere glikoz okuması yaptığını belirtir.

FREESTYLE LIBRELINK KULLANIM İPUÇLARI

FreeStyle LibreLink kullanımını daha konforlu gerçekleştirmeniz ve üründen maksimum faydayı sağlamanız için öneri ve ipuçlarımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Eğer kullanmakta olduğunuz bir sensör var ise FreeStyle LibreLink uygulamasını başlatın ve mobil telefonunuz ile mevcut sensörünüzü okutun. Kullanmakta olduğunuz bir sensör yok ise önce yeni bir FreeStyle Libre sensörü uygulayın, sensörü FreeStyle LibreLink uygulamanız ile başlatın, sensörünüzün 60 dakikalık vücudunuza alışma periyodunu bekleyin. Anlık ölçümünüzü, şeker değerinizin gidişatını gösteren trend okunu ve son 8 saatlik şeker geçmişinizi görmek için sensörünüzü okutun.

Aynı sensörü hem FreeStyle LibreLink uygulaması hem de FreeStyle Libre okuyucu ile birlikte kullanmak istiyorsanız ilk olarak sensörü okuyucu ile okutmanız gerekmektedir, hemen sonra FreeStyle LibreLink uygulamasını kullanmalısınız. Aynı sensörü okutmak için okuyucu ve telefon birlikte kullanıldığında, iki cihaz arasında veri senkronizasyonu gerçekleşmez. Her iki cihazı da 8 saatte bir ayrı ayrı okutmanız gerekmektedir.

FreeStyle LibreLink uygulaması, NFC uyumlu Android OS 5.0 ve üzeri cihazlarda ve OS 11 ve üzeri isletim sistemi kullanan iPhone 7 ve üzeri cihazlarda kullanılabilir. Şeker ölçümü alabilmek için okutma pozisyonları farklı telefonlarda değişiklik gösterebilir.

FREESTYLE LİBRE DİJİTAL SAĞLIK ÇÖZÜMLERİ

Müşteri Hizmetleri : 0850 577 75 04

Diyabetle ilgili en son haberler, yeni teknolojiler ve içerikler için hemen kaydolun!

FreeStyle, Libre ve ilgili markalar, çeşitli ülkelerde Abbott Diabetes Care, Inc.'ın ticari markalarıdır.

Bu websitesindeki tüm materyaller ve görseller sadece açıklayıcı ve eğitim amaçlıdır. Bu site tıbbi teşhis veya tedavi amacıyla veya profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almak için kullanılmamalıdır. Bu site çoğaltılmamalı, dağıtılmamalı veya alıntı yapılmamalıdır.

Aksi belirtilmedikçe, bu sitede görülen tüm ürün ve hizmet adları Abbott, Kifidis, bağlı kuruluşları veya iştiraklerine ait ya da onlarca lisanslanmış ticari markalardır. Kifidis sitede yer alan tüm logo ve markaların kullanım hakkını Abbott’tan almıştır.

Kifidis Ortopedi Sanayi ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi Valikonağı Caddesi Akkavak Sokak No:7 Nişantaşı Şişli / İstanbul