LibreView Dijital Şeker Takip Sistemi

LibreView Dijital
Şeker Takip Sistemi

Libre View, sağlık profesyonelleri ve FreeStyle Libre
kullanıcılarını çevrim içi bir araya getiren entegre
dijiital diyabet yönetim sistemidir.

LibreView, glikoz verilerinin FreeStyle Libre'den basitçe yüklenebileceği güvenli, çevrim içi, bulut tabanlı entegre bir diyabet yönetim sistemidir. Sağlık profesyonellerinin ve diyabetlilerin, glikoz trendleri hakkında kolay anlaşılır ve detaylı raporlara erişimine imkan sağlar. Bu detaylı raporlar ile kişinin glikoz trendi analiz edilerek etkin tedavi sürecine en kolay ve güvenilir yoldan geçiş sağlanır.

Sağlık profesyonelleri diyabetliler için tek bir sistemden tüm glikoz verisini takip edebilir, diğer meslektaşları ile yine aynı platform üzerinden iletişime geçerek onların da tedavi sürecine dahil olmalarını sağlayabilirler.

LibreView üyeliğinizi tamamlayarak
sağlık uzmanınızla tedavi sürecinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.


LibreView'e
HEMEN KAYDOL


Kolay veri aktarımı
LibreView 1
Sağlık profesyoneli ya da diyabetli kişi, glikoz verilerini FreeStyle Libre okuyucudan LibreView sistemine yükleyebilir. FreeStyle LibreLink ile yapılan glikoz ölçümlerinde ise glikoz verileri otomatik olarak Libreview.com'a yüklenir.
Şeker verisine
uzaktan erişim
LibreView 1
Sağlık profesyonelleri muayene zamanından önce diyabetli kişinin detaylı raporlarını inceleyebilir dolayısıyla muayene süresi içerisinde sağlık profesyoneli ve diyabetli kişinin tedavi sürecini değerlendirmesi için daha fazla zaman yaratılmış olur.
Kolay anlaşılır ve
detaylı şeker raporları
LibreView 1
Glikoz trendlerini takip etmek ve etkin tedavi sürecine ve tipine karar verebilmek için LibreView'ın sunduğu detaylı raporlardan faydalanılabilir. Eksiksiz glisemik profile ulaşılarak en etkin tedavi süreci oluşturulur.
Kesintisiz İletişim
LibreView 1
Şeker verisi sisteme mobil uygulamadan otomatik yüklenebildiği için dilediğiniz an dilediğiniz yerde doktorunuz ve ekibiyle diyabet gidişatınızı değerlendirebilirsiniz.


LIBREVIEW Kullanmaya Başlamak Çok Kolay

1
www.libreview.com adresine girerek, kolayca LibreView hesabı oluşturulabilir. FreeStyle LibreLink mobil uygulamalarının kullanımı LibreView sisteminin kullanımını gerektirdiği için mutlaka LibreView hesabı oluşturmalısın.
LibreView 1
2
LibreView bir kerelik bir yazılım yükleme işlemi gerektirmektedir, bu işlem okuyucudan veri indirmek isteyen kullanıcılar için geçerlidir. Sitede göreceğin yönlendirmeleri takip ederek kurulum sürecini tamamlaman gerekir.
LibreView 2
3
Okuyucundaki verinin aktarımı için yönlendirmeleri takip etmelisin. FreeStyle LibreLink ile ölçüm yapıyorsan şeker verileri otomatik olarak LibreView a akacaktır.
LibreView 3
www.libreview.com

Sağlık uzmanları, sağlık profesyoneli olarak kendilerine ait LibreView hesabı oluşturabilir ve burada diyabetli kişilerin takibini yapabilirler. Sağlık uzmanlarının hesaplarından diyabetli kişilerin takibini yapabilmeleri için mutlaka onlara sistem üzerinden davet göndermeleri ve kabul edilmeleri gerekir.

FREESTYLE LIBREVİEW RAPORLARI

Günlük Seyirler
16 Mayıs 2018 - 29 Mayıs 2018 (14 günlük)
Günlük Seyirler

Günlük Seyirler raporu, seçilen zaman aralığı için, tüm günlerdeki glikoz ölçüm sonuçlarını alıp, tek bir gün şeklinde ve saat dilimlerine göre gösteren rapordur. Bu raporda glikoza ek olarak, eğer okuyucu üzerinden giriş yaptıysan gerçekleşen karbonhidrat ve insülin değerlerini de görebilirsin. Günlük Seyirler raporunun ikinci sayfasında sensör glikoz okumaları tek tek gözükür.

Günlük Seyirler
Glukoz Seyri Analizi
16 Mayıs 2018 - 29 Mayıs 2018 (14 günlük)
Glukoz Seyri Analizi

Ambulatuvar Glikoz Profili (AGP) olarak da tanımlanan ve eksiksiz glikoz profilinizi gösteren bu rapor seçilen tarih aralığındaki glikoz değişkenliğinizi, glikozda yaşadığınız iniş çıkışları ve glikoz dalgalanmalarınızı bir bakışta gösterir. Hipoglisemi, Hiperglisemi ve Glisemik Değişkenliklerin tespitini ve diyabet tedavinizde önceliklerin belirlenmesini kolaylaştırır. Grafiğin altında yer alan “Trafik Işıkları” diyabet takibinde dikkat edilmesi gereken glisemik paternlerin, değişkenliklerin ve problemli alanların saptanmasına yardımcı olur. AGP Raporu, glisemik profilinizdeki düşük glikoz olasılığı, glisemik değerlerde hedeften sapma ve glikoz değişkenliğine odaklanır.

DÜŞÜK GLUKOZ İZNİ AYARI: Orta
MEDYAN HEDEF AYARI: 154 mg/dL (A1c: %7,0 veya 53 mmol/mol)
Glikoz Seyir Analizi
Haftalık Özet
16 Mayıs 2018 - 29 Mayıs 2018 (14 günlük)
Haftalık Özet

Seçilen zaman aralığında, her hafta için günlük glikoz, karbonhidrat, insülin verileri başta olmak üzere tüm detayları gösterir. Böylece diyabetlinin spesifik günlerine özel glikoz seyrindeki değişiklikler kolaylıkla analiz edilebilir.

Haftalık Özet
Aylık Özet
Mayıs 2018
Aylık Özet

Aylık Özet raporu, seçilen zaman aralığı için, her ay için glikoz ve sensör kullanım verilerini takvim formatında gösterir.

Aylık Özet
Kayıt Günlüğü
16 Mayıs 2018 - 29 Mayıs 2018 (14 günlük)
Kayıt Günlüğü

Kayıt Günlüğü raporu, seçilen zaman aralığında her gün için glikoz, karbonhidrat, insülin verileri başta olmak üzere tüm detayları gösterir. Bu rapor, şeker ölçüm striplerini kullanarak yaptığınız ölçümleri de gösteren tek rapordur.

Kayıt Günlüğü
Öğün Zamanı Seyirleri
16 Mayıs 2018 - 29 Mayıs 2018 (14 günlük)
Öğün Zamanı Seyirleri

Öğün Zamanı Seyirleri raporu, kişiye özel tanımlanabilen öğün saatlerine göre günü 4’e böler. Glikoz grafiğini ve glikozun trendini alınan karbonhidrata, insüline ve öğün zamanlarına göre kıyaslayabilmeyi sağlar.

Öğün Zamanı Seyirleri
Okuyucu Ayrıntıları
16 Mayıs 2018 - 29 Mayıs 2018 (14 günlük)
Okuyucu Ayrıntıları

Okuyucu ayrıntıları raporu, okuyucudaki mevcut ayarları ve son 30 gün içinde ayarlarda yapılmış değişiklikleri gösterir.

Okuyucu Ayrıntıları

FREESTYLE LİBRE DİJİTAL SAĞLIK ÇÖZÜMLERİ

Müşteri Hizmetleri : 0850 577 75 04

Diyabetle ilgili en son haberler, yeni teknolojiler ve içerikler için hemen kaydolun!

FreeStyle, Libre ve ilgili markalar, çeşitli ülkelerde Abbott Diabetes Care, Inc.'ın ticari markalarıdır.

Bu websitesindeki tüm materyaller ve görseller sadece açıklayıcı ve eğitim amaçlıdır. Bu site tıbbi teşhis veya tedavi amacıyla veya profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almak için kullanılmamalıdır. Bu site çoğaltılmamalı, dağıtılmamalı veya alıntı yapılmamalıdır.

Aksi belirtilmedikçe, bu sitede görülen tüm ürün ve hizmet adları Abbott, Kifidis, bağlı kuruluşları veya iştiraklerine ait ya da onlarca lisanslanmış ticari markalardır. Kifidis sitede yer alan tüm logo ve markaların kullanım hakkını Abbott’tan almıştır.

Kifidis Ortopedi Sanayi ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi Valikonağı Caddesi Akkavak Sokak No:7 Nişantaşı Şişli / İstanbul