İPUÇLARI VE FAYDALI BİLGİLER

Bu bölümde yer alan 6 mini modül, Freestyle Libre sistemindne in iyi şekilde yararlanmanız için size desteklemek amaçlı hazırlanmıştır. Her bir modül, FreeStyle Libre sistemi tarafından sağlanan verileri yorumlamak için sistemin özellikleri hakkında size rehberlik edecektir. Bu bölümde diyabeti yönetmenize ve günlük hayata dahil etmenize yardımcı olmak için pratik öneriler bulabilirsiniz.


Müşteri Hizmetleri : 0850 577 75 04

Diyabetle ilgili en son haberler, yeni teknolojiler ve içerikler için hemen kaydolun!

FreeStyle, Libre ve ilgili markalar, çeşitli ülkelerde Abbott Diabetes Care, Inc.'ın ticari markalarıdır.

Bu websitesindeki tüm materyaller ve görseller sadece açıklayıcı ve eğitim amaçlıdır. Bu site tıbbi teşhis veya tedavi amacıyla veya profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almak için kullanılmamalıdır. Bu site çoğaltılmamalı, dağıtılmamalı veya alıntı yapılmamalıdır.

Aksi belirtilmedikçe, bu sitede görülen tüm ürün ve hizmet adları Abbott, Kifidis, bağlı kuruluşları veya iştiraklerine ait ya da onlarca lisanslanmış ticari markalardır. Kifidis sitede yer alan tüm logo ve markaların kullanım hakkını Abbott’tan almıştır.

Kifidis Ortopedi Sanayi ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi Valikonağı Caddesi Akkavak Sokak No:7 Nişantaşı Şişli / İstanbul