FREESTLE LIBRE SİSTEMİ 4-17 YAŞLARI İÇİN DE ONAYLIDIR

4-17 yaş arasındaki hastaların %97'si FreeStyle Libre'nin, parmaktan ölçüme göre daha kolay kullanıldığını söylemektedir*.

PARMAK DELMEDEN KESİNTİSİZ UYKULAR İÇİN FREESTYLE LIBRE

FreeStyle Libre ile siz ve çocuğunuz, eksiksiz şeker profili bilgisi edinerek diyabeti daha kolay yönetebilirsiniz.

Egzersiz Sonrası
Gece ve Gündüz
Yemek Öncesi ve Sonrası
PARMAK DELMEDEN YAPABİLİRSİN*

Sadece 1 saniyelik okutma ile glukoz seviyelerini kolayca takip edin

Çocuklar için de çok iyi!

Çocuklar için de çok iyi!

FGM Hakkında daha fazla bilgi almak ve verileri daha doğru yaorumlamak için youtube sayfamızdaki videomuzu inceleyebilirsiniz.

Youtube Sayfamızı Ziyaret Edin

 * Freestyle Libre diyabet hastalarında (4 yas ve üzeri) hücreler arası sıvı glukoz düzeylerini ölçmek için endikedir. Çocuklarda en az 18
yaşındaki bir hasta yakını tarafından kontrol edilmelidir. Hasta yakını, Freestyle Libre kullanmak veya çocukların kullanmasına ve Freestyle
Libre ölçümlerini yorumlamasında yardımcı olmakla sorumludur.
** Sensörü okutarak glukoz değerlerini almak parmak delinmesini gerektirmez. 
* Data on file, Abbott Diabetes Care, Inc., Evaluation of the Accuracy of the Abbott Sensor Based Glucose Monitoring System-Paediatric Label Extension Study (CE) (2015). 
Güncel NICE kılavuzlar Tip 1 diyabeti olan çocuklara ve gençlere ve onların aile mensuplarına veya bakıcılarına kan glukoz seviyelerini günde 5 kez rutin olarak  takip etmelerini tavsiye eder*.
Kan glukoz  cihazı kullanılarak yapılan parmak  delme testi, interstisyel sıvı glukoz düzeyleri kandaki glukoz düzeylerini isabetli olarak yansıtmadığında veya hipoglisemi veya yaklaşan hipoglisemi Sistem tarafından rapor edildiğinde veya semptomlar Sistem okumalarıyla uyuşmadığında hızla değişen glukoz düzeyleri sırasında gereklidir.
* Sensör 1 metre derinliğe kadar suya dayanıklıdır. 30 dakikadan uzun süre suda bırakmayın.