Firma Tarihçemiz

 

KİFİDİS , 1919 yılında ortopedik malzemeler üreten protez kliniği olarak T. KİFİDİS tarafından kurularak, bu günkü eski İngiltere Başkonsolosluğunun karşısında hizmet vermeye başladı. 1939 yılından itibaren de İstiklal Caddesi ile Kallavi sokağın kesiştiği noktada faaliyetini sürdürmeye devam etti.

1974 yılında T. KİFİDİS in yurt dışına yerleşmesi ile KİFİDİS in yönetimi 3 ncü kuşak gençlere devredildi. Bu devir işlemi KİFİDİS için yeni bir dönemin başlangıcı oldu. Klasik ısmarlamacılık sisteminin yanı sıra ‘' al ve sat ‘' sistemi de uygulamaya konuldu. Şirketin ana prensipleri ve klasik yapısı korunarak bir çok değişim de bu dönemde yapıldı. Bu reformların sonucunda özellikle bebek ve çocuk ayakkabılarında KİFİDİS ekolü oluştu. Çocuklar için ‘'ilk yürüyüş ayakkabısı'' tanımı da bu dönemde KİFİDİS tarafından oluşturuldu.

KİFİDİS bu gün, Avrupa nın her biri kendi alanında kalitesini ispatlamış köklü firmaların ürünlerini ithal ederek Türk tüketicisini kaliteli ve doğru ürünlerle buluşturmaya devam etmektedir.

Bu çalışmaların gereği olarak, yurt içinde ve yurt dışında düzenlenen fuarlara, tanıtımlara ve eğitimlere katılarak gelişmeleri yakından takip edip yenilikleri anında ülkeye getirmektedir.

KİFİDİS in görev kabul ettiği en önemli konu, insan sağlığına verilen değerin standartların altında kalmamasını sağlamaktır. Buna bağlı olarak çalışan tüm personeline periyodik olarak eğitimler vermektedir. KİFİDİS in eğitimleri sadece kendi personeline yönelik olmayıp satış noktalarında çalışan personelleri de kapsamaktadır. Bu eğitimlerde, personele ürünler hakkında bilgilerin yanı sıra, sektörde meydana gelen değişiklikler ve yenilikler de aktarılmakta ve bu sayede personellerin kendi gelişimlerini de tamamlamakta yardımcı olmaktadır. KİFİDİS, geçmişin mütevazılığı ile geleceğin yeniliklerini bir arada tutmayı başarabilen ender ve özel müesseseler arasındadır. Bu başarı, KİFİDİS'e İstanbul Ansiklopedisi'ne giren ilk medikal firma olma özelliğini kazandırmıştır.

KİFİDİS, 20 mağaza, 1 franchaise mağaza ve 2.000 den fazla satış noktasında hizmetlerine devam etmektedir.

 

TİCARET SİCİL NUMARASI : 192448

TİCARET ÜNVANI : KİFİDİS ORTOPEDİ SANAYİ VE TURİZM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

MERKEZ ADRESİ : VALİKONAĞI CADDESİ AKKAVAK SOKAK NO:7 NİŞANTAŞI ŞİŞLİ/İSTANBUL

İNTERNET SİTESİ ADRESİ : www.kifidis.com.tr

Müşteri Hizmetleri : 0850 577 75 04

Diyabetle ilgili en son haberler, yeni teknolojiler ve içerikler için hemen kaydolun!

FreeStyle, Libre ve ilgili markalar, çeşitli ülkelerde Abbott Diabetes Care, Inc.'ın ticari markalarıdır.

Bu websitesindeki tüm materyaller ve görseller sadece açıklayıcı ve eğitim amaçlıdır. Bu site tıbbi teşhis veya tedavi amacıyla veya profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almak için kullanılmamalıdır. Bu site çoğaltılmamalı, dağıtılmamalı veya alıntı yapılmamalıdır.

Aksi belirtilmedikçe, bu sitede görülen tüm ürün ve hizmet adları Abbott, Kifidis, bağlı kuruluşları veya iştiraklerine ait ya da onlarca lisanslanmış ticari markalardır. Kifidis sitede yer alan tüm logo ve markaların kullanım hakkını Abbott’tan almıştır.

Kifidis Ortopedi Sanayi ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi Valikonağı Caddesi Akkavak Sokak No:7 Nişantaşı Şişli / İstanbul