Acısız Ölçüm

SERHAT Ö.

Yaş : 34, Tarih : 06.05.2019

75 Kişi beğendi.

Acısız Ölçüm

Kızım henüz 2 yaşındayken tip 1 diyabet tanısı aldık tanı konulacağı zaman hastanede parmaktan şeker ölçümü yapılıyordu.Her ölçümde kızım ağlıyordu.Canının yanması ve bunu her gün yapmak zorunda olmamız bizi çok üzüyordu.Daha sonra diyabet hemşiremiz Libre adında bir cihazdan bahsetti. Hemen aldık ve kullanmaya başladık.Şu an kızım 4 yaşında Libre yi hala kullanıyoruz.Libre sayesinde istediğimiz her an canı yanmadan ölçüm yapabiliyoruz. Gece o uyurken biz ölçümünü kolayca yapabiliyoruz.Canının yanmadığını bildiğimiz için sık sık ölçüm yapma kolaylığı da oluyor. Böylece hipoglisemi yada hiperglisemi durumlarını da en aza indirdik.Libre muhteşem bir teknoloji umarız daha gelişmiş teknolojilere de ulaşırız

Hikayelerini heyecanla bekliyoruz. Anahtar kelimelerimiz bizim için ne ifade ediyor aşağıda bulabilirsin.

Her Zaman
Her Zaman
FreeStyle Libre ile hayata ara vermezsin. Gece sen uyurken ya da denizde yüzerken bile sensorun şeker ölçümünü yapmaya devam eder.
Her Yerde
Her yerde
Küçük boyutu ile dikkat çekmeyecek şekilde tasarlanan sensörünü kıyafetlerinin üzerinden bile okutabilirsin. İster sinemada, ister kayak yaparken, her yerde sensorun şekerini okumaya devam eder.
Parmak Delmeden
Parmak Delmeden
Parmağını delmeden, şekerini kontrol edebilirsin.
Sürekli Şeker Ölçümü
Sürekli Şeker Ölçümü
Her okutma ile mevcut şeker değerini, şekerinin nereye doğru eğilim gösterdiğini ve 8 saatlik şeker geçmişinin grafiğini görebilirsin.
Müşteri Hizmetleri : 0850 577 75 04

Diyabetle ilgili en son haberler, yeni teknolojiler ve içerikler için hemen kaydolun!

FreeStyle, Libre ve ilgili markalar, çeşitli ülkelerde Abbott Diabetes Care, Inc.'ın ticari markalarıdır.

Bu websitesindeki tüm materyaller ve görseller sadece açıklayıcı ve eğitim amaçlıdır. Bu site tıbbi teşhis veya tedavi amacıyla veya profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almak için kullanılmamalıdır. Bu site çoğaltılmamalı, dağıtılmamalı veya alıntı yapılmamalıdır.

Aksi belirtilmedikçe, bu sitede görülen tüm ürün ve hizmet adları Abbott, Kifidis, bağlı kuruluşları veya iştiraklerine ait ya da onlarca lisanslanmış ticari markalardır. Kifidis sitede yer alan tüm logo ve markaların kullanım hakkını Abbott’tan almıştır.

Kifidis Ortopedi Sanayi ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi Valikonağı Caddesi Akkavak Sokak No:7 Nişantaşı Şişli / İstanbul