Her zaman her yerde parmak delmeden acısız sürekli şeker ölçümü

SEVTAP T.

Yaş : 34, Tarih : 16.05.2019

53 Kişi beğendi.

Her zaman her yerde parmak delmeden acısız sürekli şeker ölçümü

Kızım henüz 10 yaşındayken tip 1 diyabet tanısı aldık tanı konulduktan sonra parmaktan şeker ölçümü yapmaya başladık. İlk başlarda her ölçümde canı acıyordu. Daha sonraları parmak delmekten parmakları yara olmaya başladı. 3 sene boyunca bu böyle devam etti. Hastaneye kontrole gittiğimizde orada bir bayanın çocuğunda takılı sensörü görünce sordum ve freestyle libre adında bir cihaz olduğunu ve çok iyi olduğunu her zaman her yerde parmak delmeden sürekli şeker ölçümü yapılabildiğinden bahsetti. Daha sonra internetten araştırdım fiyat olarak bütçemize göre pahalı olmasına rağmen kızımın parmaklarını sürekli yaralı halde görünce dayanamayıp hemen aldık ve kullanmaya başladık ve çok memnun kaldık. Bu sayede istediğimiz her an parmak delme acısı olmadan ölçüm yapabiliyoruz. Bizlere bu imkanı verdiği için Freestyle libre ye çok teşekkür ediyorum.

Hikayelerini heyecanla bekliyoruz. Anahtar kelimelerimiz bizim için ne ifade ediyor aşağıda bulabilirsin.

Her Zaman
Her Zaman
FreeStyle Libre ile hayata ara vermezsin. Gece sen uyurken ya da denizde yüzerken bile sensorun şeker ölçümünü yapmaya devam eder.
Her Yerde
Her yerde
Küçük boyutu ile dikkat çekmeyecek şekilde tasarlanan sensörünü kıyafetlerinin üzerinden bile okutabilirsin. İster sinemada, ister kayak yaparken, her yerde sensorun şekerini okumaya devam eder.
Parmak Delmeden
Parmak Delmeden
Parmağını delmeden, şekerini kontrol edebilirsin.
Sürekli Şeker Ölçümü
Sürekli Şeker Ölçümü
Her okutma ile mevcut şeker değerini, şekerinin nereye doğru eğilim gösterdiğini ve 8 saatlik şeker geçmişinin grafiğini görebilirsin.
Müşteri Hizmetleri : 0850 577 75 04

Diyabetle ilgili en son haberler, yeni teknolojiler ve içerikler için hemen kaydolun!

FreeStyle, Libre ve ilgili markalar, çeşitli ülkelerde Abbott Diabetes Care, Inc.'ın ticari markalarıdır.

Bu websitesindeki tüm materyaller ve görseller sadece açıklayıcı ve eğitim amaçlıdır. Bu site tıbbi teşhis veya tedavi amacıyla veya profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almak için kullanılmamalıdır. Bu site çoğaltılmamalı, dağıtılmamalı veya alıntı yapılmamalıdır.

Aksi belirtilmedikçe, bu sitede görülen tüm ürün ve hizmet adları Abbott, Kifidis, bağlı kuruluşları veya iştiraklerine ait ya da onlarca lisanslanmış ticari markalardır. Kifidis sitede yer alan tüm logo ve markaların kullanım hakkını Abbott’tan almıştır.

Kifidis Ortopedi Sanayi ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi Valikonağı Caddesi Akkavak Sokak No:7 Nişantaşı Şişli / İstanbul