İade ve Değişim

SENSÖR İADE ve DEĞİŞİM KOŞULLARI:

 

1.Sensör dış paketi açılmamış ise:

  • Sensörün dış ambalaj kutusunu açılmamış ise, fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde sensörü iade edebilirsiniz. Detaylı bilgi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

2.Sensör dış paketi açılmış ise:

  • Sensörlerin dış ambalajı/kutusu açılmış ancak sensörün iç ambalajı açılmamış ise, fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde sensörü iade edebilirsiniz. Detaylı bilgi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

  • Fatura tarihinden itibaren 14 günden daha uzun bir süre önce teslim edilmiş ürünleri, sadece kusurlu veya hatalı olmaları halinde iade olarak kabul edebilmekteyiz. Bu durumda, FreeStyle Libre Müşteri Hizmetleri ile satın alma işleminizi gerçekleştirdiğiniz FreeStyle Libre satın alma ve eğitim noktanızla irtibata iletişime geçerek iade sürecini başlatabilirsiniz.


3.Sensör iç paketi açılmış ise:

  • Sensörü hiç kullanmamış olsanız dahi, sensörün içinde bulunduğu iç ambalaj paketini açmanız halinde, güvenlik ve hijyen nedeniyle iadesi kabul edilmemekte, para iadesi yapılamamaktadır.

 

  • Sensörü kullandınız ancak sensör ile ilgili bir şikayetiniz (düşme, bozulma) söz konusu ise, mutlaka Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz ve sensörünüzü saklayınız.

 

Elinizdeki değiştirilecek sensörü, Alıcı kısmına “Abbott Libre” yazarak, Ups Kargo ile karşı ödemeli olarak* depomuza gönderdikten sonra,  Müşteri Hizmetlerimiz size yeni bir sensör gönderilmesini sağlayacaktır.

 

  • Sensörünüzün düşmesi durumunda, düşen sensörünüzün yerine en fazla 2 defaya mahsus olmak üzere, ücretsiz sensör gönderilebilmektedir. Düşen sensörü, Alıcı kısmına “Abbott Libre” yazarak, Ups Kargo ile karşı ödemeli olarak* depomuza gönderdikten sonra, Müşteri Hizmetlerimiz size yeni bir sensör gönderilmesini sağlayacaktır. Detaylı bilgi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

*Alıcı kısmına Abbott Libre yazmanız durumunda Ups Kargo’da depo adresimiz otomatik olarak çıkacaktır. Depo açık adresinin ayrıca yazılmasına gerek yoktur.

4.Sensör yerine Okuyucu sipariş verdiyseniz:

  • Bu durumda Okuyucu iade etmeniz gerekmektedir. Okuyucuyu iade etmeniz için aşağıdaki İade Koşullarını sağladığından emin olunuz.

 

OKUYUCU İADE ve DEĞİŞİM KOŞULLARI:

1.Okuyucu paketi açılmamış ise:

  • Okuyucunun kutusu açılmamış ise, okuyucunun fatura tarihinden itibaren, 14 gün içerisinde okuyucuyu iade edebilirsiniz. Detaylı bilgi için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

2.Okuyucu paketi açılmış ise:

  • Okuyucu kullanılmamış olsa dahi, güvenlik ve hijyen nedeniyle iadesi iadesi kabul edilmemekte, para iadesi yapılamamaktadır.

 

Okuyucu ile ilgili bir şikayetiniz söz konusu olur ise, lütfen Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz. Müşteri hizmetlerimiz, kullanıcı kaynaklı bir hata olmaması durumunda, mevcut okuyucuyu, Alıcı kısmına “Abbott Libre” yazarak, Ups Kargo ile karşı ödemeli olarak*depomuza gönderdikten sonra,  Müşteri Hizmetlerimiz size yeni bir okuyucu gönderilmesini sağlayacaktır.

 

*Alıcı kısmına Abbott Libre yazmanız durumunda Ups Kargo’da depo adresimiz otomatik olarak çıkacaktır. Depo açık adresinin ayrıca yazılmasına gerek yoktur.

3.Okuyucu garanti süresi:

Okuyucu, fatura tarihinden itibaren 2 yıl garanti kapsamındadır. Garanti kapsamındaki süre içerisinde, herhangi bir yıpranma, talimatlara uyulmama veya yanlış kullanım sebebi dışında,okuyucunun hata vermesi veya ayıplı olması durumunda yeni okuyucu ile ücretsiz değişim yapılabilir.

Yeni bir okuyucunun gönderilmesi için, elinizdeki mevcut okuyucuyu, Alıcı kısmına “Abbott Libre” yazarak, UPS Kargo ile karşı ödemeli olarak* depomuza gönderdikten sonra,  Müşteri Hizmetlerimiz size yeni bir okuyucu gönderilmesini sağlayacaktır.

 

*Alıcı kısmına Abbott Libre yazmanız durumunda Ups Kargo’da depo adresimiz otomatik olarak çıkacaktır. Depo açık adresinin ayrıca yazılmasına gerek yoktur.

 

Müşteri Hizmetleri : 0850 577 75 04

Diyabetle ilgili en son haberler, yeni teknolojiler ve içerikler için hemen kaydolun!

FreeStyle, Libre ve ilgili markalar, çeşitli ülkelerde Abbott Diabetes Care, Inc.'ın ticari markalarıdır.

Bu websitesindeki tüm materyaller ve görseller sadece açıklayıcı ve eğitim amaçlıdır. Bu site tıbbi teşhis veya tedavi amacıyla veya profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almak için kullanılmamalıdır. Bu site çoğaltılmamalı, dağıtılmamalı veya alıntı yapılmamalıdır.

Aksi belirtilmedikçe, bu sitede görülen tüm ürün ve hizmet adları Abbott, Kifidis, bağlı kuruluşları veya iştiraklerine ait ya da onlarca lisanslanmış ticari markalardır. Kifidis sitede yer alan tüm logo ve markaların kullanım hakkını Abbott’tan almıştır.

Kifidis Ortopedi Sanayi ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi Valikonağı Caddesi Akkavak Sokak No:7 Nişantaşı Şişli / İstanbul