FreeStyle Libre Okuyucu

FreeStyle Libre Okuyucu

FreeStyle Libre okuyucunda sensör tarafından toplanan glikoz verilerini görüntülersin. 1 saniyelik hızlı ve acısız bir okutma ile, okuyucu ekranında mevcut glikoz değerini, son 8 saatlik glikoz geçmişini ve glikoz seviyesinin yukarı çıkıp çıkmadığını, aşağı inip inmediğini veya yavaşça değişip değişmediğini gösteren trend okunu görebilirsin.

 

FreeStyle Libre okuyucusu ile sensörü istediğin zaman, istediğin yerde dikkat çekmeden okutabilir, sensör tarafından ölçülen şeker değerlerini her an görebilirsin.


SADECE BİR SANİYELİK OKUTMA İLE GÖREBİLECEKLERİN:

Sadece 1 sn'lik acısız bir okutma ile Okuyucuda görebilecekleriniz
Raporlama kapasitesi
 

90 güne kadar olan glikoz datasını saklar. Okuyucu ekranından görebileceğin 7 adet rapor bulunur: Günlük Grafik, Günlük Seyirler, Düşük Glikoz Olayları, Hedefte Geçirilen Zaman, Ortalama Glikoz, Kayıt Defteri ve Sensör Kullanımı. Ayrıca, okuyucunu bilgisayara bağlayarak, Libre yazılımı ile daha detaylı raporlara ulaşabilirsin.

 

Kolay ve rahat !

Kompakttır ve hafiftir. Parmak delmek yerine, her an her yerde kolayca okuyucunu kullanarak şeker sonucunu ve şeker trendini görebilirsin. Okuyucu özellikle gece ölçümlerinizi de rahatça yapabilmeniz için arka aydınlatmalı, renkli, dokunmatik ekrana sahiptir.

 

Parmak delmeye gerek kalmadan ölçüm alırsın.

Flash glikoz takip sistemi teknolojisi sayesinde koluna uygulayacağın sensör ve okuyucun ile parmak delmeye gerek kalmadan istediğin an kolayca şeker takibini yapabilirsin.


Sensörünü okuyucun ile okuttuktan sonra, Okuyucu ekranında mevcut şeker değerini, şekerinin hangi yöne gittiğini gösteren bir trend okunu ve 8 saatlik şeker geçmişini gösteren bir grafiği görebilirsin.

FreeStyle Libre İlk Glukoz Okumanızın Alınması
FreeStyle Libre İlk
Glikoz Okumanızın Alınması

BİR BAKIŞTA OKUYUCU RAPORLARI

Günlük Grafik

GÜNLÜK GRAFİK

Glikoz değerlerinin gün içerisindeki trendini ve ne kadarının hedef glikoz aralığında yer aldığını grafik üzerinde görebilirsin.

Günlük seyir

GÜNLÜK SEYİR

Günün hangi saatlerinde hedef glikoz aralığında olduğunu ve glikoz düzeylerinin değişkenlik durumunu gösterir. Glikoz hedef aralığınla kıyaslamalı glikoz trendini içerir ve bu trendi 7, 14, 30 ve 90 güne ait raporlar olarak görebilirsin.

Günlük Glikoz Olayları

DÜŞÜK GLİKOZ OLAYLARI

Bu grafik 24 saatlik bir günü, 4 zaman dilimine böler ve her zaman diliminde gerçekleşen hipoglisemik olaylarının sayısını gösterir. Hipoglisemik olayların toplam sayısını son 7, 14, 30, 90 günlük raporlar olarak da görebilirsin.

HEDEFTE GEÇİRİLEN ZAMAN

HEDEFTE GEÇİRİLEN ZAMAN

Glikoz değerlerinin ne kadar süre boyunca hedef aralığın altında, hedefte veya üstünde olduğunu yüzdesel olarak gösterir. Bu verileri son 7, 14, 30 ve 90 güne ait raporlar olarak görebilirsin.

Ortalama Glikoz

ORTALAMA GLİKOZ

24 saatlik bir gün, 4 zaman dilimine bölünmüş olarak gösterilir ve her zaman diliminde gerçekleşmiş ortalama glikoz değerlerini gösterir. Ortalama glikoz değerlerini son 7, 14, 30, 90 günlük raporlar olarak da görebilirsin.

Kayıt defteri

KAYIT DEFTERİ

Glikoz kayıt defteri olarak kullanılabilir. Ayrıca her yeni glikoz ölçümü ile birlikte 15 dakika içinde insülin, yemek ya da egzersiz notunu ekleyebilirsin.

Kayıt defteri, aynı zamanda FreeStyle Libre ile yapılabilecek parmaktan ölçüm ve keton sonuçlarını da görmeni sağlar.

Sensör kullanımı

SENSÖR KULLANIMI

Bu rapor ekranda belirtilen süre boyunca, sensör kullanımını özetler. 14 günlük kullanım süresince kaydedilen glikoz verilerinin yüzdesini ve gün başıma kaç kere glikoz okuması yaptığını belirtir.

Müşteri Hizmetleri : 0850 577 75 04

Diyabetle ilgili en son haberler, yeni teknolojiler ve içerikler için hemen kaydolun!

FreeStyle, Libre ve ilgili markalar, çeşitli ülkelerde Abbott Diabetes Care, Inc.'ın ticari markalarıdır.

Bu websitesindeki tüm materyaller ve görseller sadece açıklayıcı ve eğitim amaçlıdır. Bu site tıbbi teşhis veya tedavi amacıyla veya profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almak için kullanılmamalıdır. Bu site çoğaltılmamalı, dağıtılmamalı veya alıntı yapılmamalıdır.

Aksi belirtilmedikçe, bu sitede görülen tüm ürün ve hizmet adları Abbott, Kifidis, bağlı kuruluşları veya iştiraklerine ait ya da onlarca lisanslanmış ticari markalardır. Kifidis sitede yer alan tüm logo ve markaların kullanım hakkını Abbott’tan almıştır.

Kifidis Ortopedi Sanayi ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi Valikonağı Caddesi Akkavak Sokak No:7 Nişantaşı Şişli / İstanbul