FreeStyle Libre Yazılımı

FreeStyle Libre Yazılımı

FreeStyle Libre yazılımı, etkili bir diyabet yönetimini tamamlamak üzere, hekimin ve senin için tasarlanan bir veri yönetim aracıdır.

 

FreeStyle Libre yazılımı ile :

 • FreeStyle Libre Flash Glikoz Takip Sisteminden yüklenen sensör glikoz ölçümlerini;
 • Glikoz ölçüm sonuçlarından oluşan glikoz trendini;
 • Kan glikozu test sonuçlarını;
 • Kan ketonu test sonuçlarını;
gözden geçirebilir, analizi ve değerlendirmesi için kolaylıkla hekimin ile paylaşabilirsin. 

FreeStyle Libre Yazılımında glikoz verilerini detaylı inceleyebileceğin 8 farklı rapor bulunur. Her rapor istenilen tarih aralığı için oluşturularak, pdf olarak kaydedilebilir.


 1. 1. Genel Bakış Raporu
 2. 2. Günlük Seyirler
 3. 3. Glikoz Seyri Analizi (AGP)
 4. 4. Haftalık Özet Raporu
 5. 5. Aylık Özet Raporu
 6. 6. Kayıt Günlükleri
 7. 7. Öğün Zamanı Seyirleri Raporu
 8. 8. Okuyucu Ayrıntıları

Yazılım, bu 8 rapordan birisi olan ve Ambulatuvar Glikoz Profili (AGP) olarak da adlandırılan "Glikoz Seyri Analizi" raporunu sunar. Bu rapor, tek bakışta Glikoz değişkenliği profilini görmene ve hipoglisemi, hiperglisemi düzenlerini belirlemene yardımcı olur.YAZILIM RAPORLARINI BERABER İNCELEYELİM

Günlük Seyirler
16 Mayıs 2018 - 29 Mayıs 2018 (14 gün)
Gümlük Seyirler

Günlük Seyirler raporu, seçilen zaman aralığı için, tüm günlerdeki glikoz ölçüm sonuçlarını alıp, tek bir gün şeklinde ve saat dilimlerine göre gösteren rapordur. Bu raporda glikoza ek olarak, eğer okuyucu üzerinden giriş yaptıysan gerçekleşen karbonhidrat ve insülin değerlerini de görebilirsin. Günlük Seyirler raporunun ikinci sayfasında sensör glikoz okumaları tek tek gözükür.

Gümlük Seyirler
Glukoz Seyri Analizi
16 Mayıs 2018 - 29 Mayıs 2018 (14 gün)
Gümlük Seyirler

Ambulatuvar Glikoz Profili (AGP) olarak da tanımlanan ve eksiksiz glikoz profilinizi gösteren bu rapor seçilen tarih aralığındaki glikoz değişkenliğinizi, glikozda yaşadığınız iniş çıkışları ve glikoz dalgalanmalarınızı bir bakışta gösterir. Hipoglisemi, Hiperglisemi ve Glisemik Değişkenliklerin tespitini ve diyabet tedavinizde önceliklerin belirlenmesini kolaylaştırır. Grafiğin altında yer alan “Trafik Işıkları” diyabet takibinde dikkat edilmesi gereken glisemik paternlerin, değişkenliklerin ve problemli alanların saptanmasına yardımcı olur. AGP Raporu, glisemik profilinizdeki düşük glikoz olasılığı, glisemik değerlerde hedeften sapma ve glikoz değişkenliğine odaklanır.

DÜŞÜK GLUKOZ İZNİ AYARI: Orta
MEDYAN HEDEF AYARI: 154 mg/dL (A1c: %7,0 veya 53 mmol/mol)
Glikoz Seyir Analizi
Haftalık Özet
16 Mayıs 2018 - 29 Mayıs 2018 (14 gün)
Gümlük Seyirler

Seçilen zaman aralığında, her hafta için günlük glikoz, karbonhidrat, insülin verileri başta olmak üzere tüm detayları gösterir. Böylece diyabetlinin spesifik günlerine özel glikoz seyrindeki değişiklikler kolaylıkla analiz edilebilir.

Haftalık Özet raporu
Aylık Özet
Mayıs 2018
Gümlük Seyirler

Aylık Özet raporu, seçilen zaman aralığı için, her ay için glikoz ve sensör kullanım verilerini takvim formatında gösterir.

Aylık Özet Raporu
Kayıt Günlüğü
16 Mayıs 2018 - 29 Mayıs 2018 (14 gün)
Gümlük Seyirler

Kayıt Günlüğü raporu, seçilen zaman aralığında her gün için glikoz, karbonhidrat, insülin verileri başta olmak üzere tüm detayları gösterir. Bu rapor, şeker ölçüm striplerini kullanarak yaptığınız ölçümleri de gösteren tek rapordur.

Kayıt Günlüğü
Öğün Zamanı Seyirleri
16 Mayıs 2018 - 29 Mayıs 2018 (14 gün)
Gümlük Seyirler

Öğün Zamanı Seyirleri raporu, kişiye özel tanımlanabilen öğün saatlerine göre günü 4’e böler. Glikoz grafiğini ve glikozun trendini alınan karbonhidrata, insüline ve öğün zamanlarına göre kıyaslayabilmeyi sağlar.

Öğün zamanı seyirleri
Okuyucu Ayrıntıları
Gümlük Seyirler

Okuyucu ayrıntıları raporu, okuyucudaki mevcut ayarları ve son 30 gün içinde ayarlarda yapılmış değişiklikleri gösterir.

Okuyucu Detayları
Müşteri Hizmetleri : 0850 577 75 04

Diyabetle ilgili en son haberler, yeni teknolojiler ve içerikler için hemen kaydolun!

FreeStyle, Libre ve ilgili markalar, çeşitli ülkelerde Abbott Diabetes Care, Inc.'ın ticari markalarıdır.

Bu websitesindeki tüm materyaller ve görseller sadece açıklayıcı ve eğitim amaçlıdır. Bu site tıbbi teşhis veya tedavi amacıyla veya profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almak için kullanılmamalıdır. Bu site çoğaltılmamalı, dağıtılmamalı veya alıntı yapılmamalıdır.

Aksi belirtilmedikçe, bu sitede görülen tüm ürün ve hizmet adları Abbott, Kifidis, bağlı kuruluşları veya iştiraklerine ait ya da onlarca lisanslanmış ticari markalardır. Kifidis sitede yer alan tüm logo ve markaların kullanım hakkını Abbott’tan almıştır.

Kifidis Ortopedi Sanayi ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi Valikonağı Caddesi Akkavak Sokak No:7 Nişantaşı Şişli / İstanbul