Nasıl Kullanırım?

Acıyı ve glikozu kontrol etme endişesini gideriyor! Hızlı okutma ile okumalarınızı her zaman kontrol edebilirsiniz. Yeni FreeStyle Libre Okuyucu kitinizi açtığınızda, Çabuk Başlangıç Rehberini, Okuyucuyu, Kullanıcı El Kitabını, bir USB kablosunu ve güç adaptörünü bulacaksınız. Bunun yanı sıra FreeStyle Libre Sensör kiti Sensör Uygulayıcısı ve Sensör Paketi olarak 2 parça halinde gelir.

Müşteri Hizmetleri : 0850 577 75 04

Diyabetle ilgili en son haberler, yeni teknolojiler ve içerikler için hemen kaydolun!

FreeStyle, Libre ve ilgili markalar, çeşitli ülkelerde Abbott Diabetes Care, Inc.'ın ticari markalarıdır.

Bu websitesindeki tüm materyaller ve görseller sadece açıklayıcı ve eğitim amaçlıdır. Bu site tıbbi teşhis veya tedavi amacıyla veya profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almak için kullanılmamalıdır. Bu site çoğaltılmamalı, dağıtılmamalı veya alıntı yapılmamalıdır.

Aksi belirtilmedikçe, bu sitede görülen tüm ürün ve hizmet adları Abbott, Kifidis, bağlı kuruluşları veya iştiraklerine ait ya da onlarca lisanslanmış ticari markalardır. Kifidis sitede yer alan tüm logo ve markaların kullanım hakkını Abbott’tan almıştır.

Kifidis Ortopedi Sanayi ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi Valikonağı Caddesi Akkavak Sokak No:7 Nişantaşı Şişli / İstanbul